Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőm ózdi, de tagadja....

A barátnőm ózdi, de tagadja. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi van akkor ha ózdi? Nem igazán értem...

Most arra az "ózdi vagy, és sinter vagy!" dologra gondolsz? :)

2010. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
ózdi-e vagy
2010. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
miért kell tenni valamit?
2010. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
... és akkor mi van? Miért kellene bármit is tenni?
2010. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért te hol laksz? De most komolyan! Miért baj ha Ózdi? Ugyanolyan város mint bármi más. Lehet több a kisebbség. Szerintem ez a bajod, ugye?
2010. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne faggasd!
2010. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Békén lehet hagyni.
2010. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Egy helre csődíts össze minden barátját/ismerősét. Szervezz afféle meglepetés bulit. De a buli előtt szerezz bizonyítékokat arról, hogy ózdi. Fényképek, levéltár, régi szomszédok stb.

Aztán, amikor belép a meglepetés party színhelyére, akkor üvöltsd el magad, hogy "ez itt kérem szépen ózdi". És osztogasd szét a bizonyítékokat az egybegyűlteknek. Az sem ártana, ha nagy 3*2 méterres transzparenseket készítenél a fényképével és ráírnád, hogy ózdi. Aztán a hazafelé vezető úton plakátold ki a várost/fákat ugyanezzel a hírrel. Majd minden közösségi olfdalon, ahol fent van, írd ki az üzenőfalra, meg körüzenetben hogy ózdi ez az ember.

Szerintem ezzel eleget tehetsz.

2010. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
helre=helyre
2010. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért kellene bármit is tenni? Valószínűleg nem véletlenül tagadja le (ami mondjuk annyira nem szép dolog, de megértem), szerintem ne piszkáld. Vagy miért ilyen nagy baj neked, hogy tagadja?
2010. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!