Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zsidóztok? Mindig...

Miért zsidóztok? Mindig kérdezgetitek, hogy ez zsidó, meg az zsidó.

Figyelt kérdés

Miért kell folyton zsidózni? Ismertek egy zsidót is, vagy csak a neten olvastátok, hogy menő dolog most antiszemitának lenni?


Jah, nem vagyok zsidó-


2010. júl. 22. 05:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
mert menő dolog sajnos.
2010. júl. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszik, hogy majdnem minden zsidó gonosz, ezért gyűlölik a zsidókat, és akit gyűlölnek, az csak zsidó lehet, mert más nem képes olyan gaztettekre, mint amiket az az illető elkövetett. Tehát biztos zsidó.
2010. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Zikkhájl! XD
2010. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Rossz kategória! Ez mitől művészet?
2010. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj kedves kérdező, de olvasd végig mit írtál. Ebből nekem az jön le, hogy szerinted nem szabad kimondani a zsidó szót. Tán bántja a füled?
2010. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha vki egyszer zsidó, akkor miért ne lehetne rámondani, hogy zsidó?
2010. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha tudom, hogy valaki, pl. egy író zsidó, akkor eleve figyelembe veszem, hogy bizonyos témák nála hangsúlyosabban jelennek meg. Sajnos ritka az olyan zsidó származású szerző, amelyik a magyarságon ne rosszindulatúan viccelődne, szokásainkat gúny tárgyává ne tenné. Tipikus példája ennek Kertész Imre, aki folyamatosan és szinte betegesen gyalázza szülőhazáját, amire szerintem még a holokauszt idején történt elhurcolása sem nyújt mentséget. Zsidó szerzőink gyakran írnak alá fasizmus ellen tiltakozó nyilatkozatokat, holott a 2006.okt.23-i rendőrterrort szó nélkül nézték, az nem zavarta egyiküket sem. Ezért fontos, hogy tudjuk, ki a zsidó és ki nem az. Hogy jót is mondjak, Lénárd Sándor művei például mentesek a fent írt hibáktól.
2010. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

14:01

Szóval azt mondod, hogy a zsidók önzők, viszont te nem vagy az. Olyan sokan nem fogják fel az emberi gondolkodást, gyűlölöm az olyan válaszokat, ahol leönzőznek valakit. Az ember alapvetően önző, mindent csupán saját magának csinál. Ha pénzt dobok egy utcára kerültnek, és megrugdal megbánom. Viszont ha megköszöni, csillogó szemekkel, akkor örülök. A pénzemért vettem magamnak némi lelki felüdülést. De ha nem kaptam volna, vajon adtam volna?

Ha valakinek az anyja elküldi őt mosogatni. Miért is mosogat?

1. Jobb életkörülményekért, mert Ő jobb körülmények között akar élni.

2. Az anyja miatt, ELISMERÉSÉRT.

3. Azért, hogy békén hagyja egy ideig az anyja.

Minden emberi cselekedetben ott van a rejtett ÉN, az önzőség. Szigorúan véve, ez van, nem tudsz ellene érvelni. Aki nem szereti Magyarországot, ez van. Magyar vagyok, nem szeretek itt élni, ehhez mit szólsz? Nem vagyok zsidó, még családi ágon se, nem vagyok cigány, szimplán egy átlagos ember... aki gyűlöli a szülőhazáját. Nem vagyok büszke arra, hogy magyar vagyok... Aki büszke rá, az már csak azért se normális, mert nem lehet büszkének lenni egy genetikai véletlen miatt, csupán ha felmutat valamit. Ha Németországban születnél, minden bizonnyal arra lennél "büszke", hogy német vagy.

Nem számít... Az én hitvallásom ez: Önző vagyok, mindent magamért csinálok, de ezzel nem szeretnék zavarni mást. Élni, és élni hagyni.

2010. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert a zsidók olyanok mint egy betegség akire rátelepszenek azt nem hagyják nyugodni lásd. Magyarország amióta itt vannak csak kárt okoztak.Gyűlölnek minket át mosták az emberek fejét mint pl a 15:42-es tipikus agymosott magyargyűlölő.Ilyen emberek húzzanak innen a pics.ába!
2010. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!