Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc bevásárlóközp...

Melyik a kedvenc bevásárlóközpontod?

Figyelt kérdés

Nekem a Mammut és az Auchan=)

Nektek melyik és miért?


2010. júl. 18. 19:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nekem az Auchan a kivalo hus-es pekarureszleguk miatt. Legalabbis a hozzank kozel levo nagyon ott van...Tescoval, Coraval meg ilyenekkel ossze sem lehet hasonlitani, na meg ez van a legkozelebb, ami szinten elony. A Spar is jo, jo a minoseg, viszont draga es a biztonsagi orok ott nagyon idegesitoek. Mindig 2 meterrel jonnek utanad (legalabbis ami nalunk van, az ilyen). Szoval nalam magasan az Auchan nyert. Egyebkent szerintem a leggyengebb a Lidl, de Nemetorszagban a Lidl sem rossz.
2010. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Én a Lidl-t szeretem. Jó dolgokat lehet kapni, általában olcsón is be lehet szerezni.

Amúgy CBA-ba járok, mert a seggemben van, de annyira nem szeretem.

2010. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező de azok is bevásárlóhelyek de legyünk már tisztában a fogalmakkal! Nem én neveztem el így, így hívják és kész.


Bevásárlóközpont az ahol sok különálló(!) üzlet van egy helyen!

2010. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Akkor a Fővám téri csarnok is bevásárlóközpont mert sok üzlet van egy helyen és a központban van maga a létesitmény..:D
2010. júl. 19. 11:56
 25/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:19


Én is imádom az Auchant!!!A pékárurészlegük a legjobb,de húst mi a Fővám téri csarnokban veszünk,az Auchanban ritkábban!

2010. júl. 19. 11:57
 26/30 anonim ***** válasza:
Westend.
2010. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ha bevásárlóközpont szerepelt a kérdésben, akkor miért írták sokan, hogy Lidl,Coop,Aldi...stb?


Amúgy nekem a Westend.

2010. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

"akkor miért írták sokan, hogy Lidl,Coop,Aldi...stb?"


whháááá,nem tudom!!:XD

2010. júl. 19. 18:50
 29/30 anonim ***** válasza:

szerintem a következő kérdés kiírás: társítsa össze a fogalmakat: hipermarket, supermarket, market, drogéria, bolt, kisbolt, piac, sarki zöldséges, julika néni

Coop, xpiac, Tesco, Cora, LIDL, DM, Rossmann, ALdi stb.

xd

2010. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
ikszdé,ikszdééé!!!!!
2010. júl. 24. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!