Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tíz óra után zajonganak, mit...

Tíz óra után zajonganak, mit tegyek? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Édesanyámmal ketten lakunk egy házban. Szemben a fatelepen reggel tíztől (!!!!) ment a tucctucc zene meg az ordibálás, még most (22:56) is tart, pedig mindketten korán keltünk mert újítjuk a lakást, szeretnénk lefeküdni.


Nyitott ablak van a meleg miatt, de így képtelenség elaludni. Átmenni nem mehetünk, mert csontrészeg és mind férfi...


MIT TEGYÜNK?!


2010. júl. 17. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
107
2010. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Jaj mar!Szombat van.Ha holnap is csinaljak kerd meg oket hagyjak abba.
2010. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tíz óra után már csendháborítás,nem?Akkor igaza van elsőnek.

Mi is így élünk már hetedik éve.Panelben zengenek a falak a k******rap zenétől.Tegnap 11-kor arra feküdtem,ma negyed 8-kor arra keltem.Hívjál rendőrt,az ilyen civilizálatlan Neander völgyiekkel egymagad nem tudsz mit kezdeni.

2010. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy ma már szombat van?Éljél te úgy,hogy éjszakás műszak után nem hagynak aludni,nem hagynak tanulni,nyáron nem nyithatod ki az ablakot,csak mert melletted buckalakók élnek.Hát kíváncsi vagyok te hogy örülnél neki,ha erre ébrednél,feküdnél.....
2010. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hívni kell a rendőröket, nem kell meghunyászkodni, azok az idők elmúltak, álljatok ki a jogaitokért
2010. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit nem fair, hogy a világ a nappali emberekre van kitalálva. Én hajnali 3-kor érek haza, aludnék reggel is, de nyírják a füvet, elindítják a mosógépet, üvölt a sok kölyök... én hol tehetek panaszt?


Vagy hívd a rendőrséget, vagy vegyél füldugót.

2010. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ez az!

Hívd a rendőröket,téged nem bűntetnek meg azért,amiért hívtad őket.Tényleg nem kell eltűrni az ilyesmit!nyugodt lélekkel telefonáljatok be és mondjátok el!

2010. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megvolt. Sajnos nem sok foganatja lett, éjfélkor kijöttek, 20 perc csend és utána egészen fél4ig megint....


Azoknak, akik felháborodtak a kérdésen: megértelek, hogy te is pihennél reggel, nekem nem is magával a bulival van bajom, hanem hogy max hangerővel üvölt a zene, a sok részeg állat képtelen bármiféle értelmes reagálásra és utána még az utcán randalíroztak. Egyébként vidéken lakom, szóval ez itt nagyon nem megszokott.

2010. júl. 18. 11:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendőrt kell hívni! Ez évban már háromszor megtettem, mert nem lehet aludni, nálunk az orkok randalíroznak! Ráadásul nálunk/faluban/ nincs rendőr,a központből jönnek ki,sajnos utoljára intézkedés után 20 percre újból rázendítettek! A közelgő választás miatt a polg.mest. nem szól ilyenért kell a szavazat! Egyszer megtettem, hogy a falu nagyfesz hálózatát szétkapcsoltam, hogy megszűnjön a hangos zene! /vill. szer. vagyok/Hajnali fél egykor !
2010. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!