Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert vagyunk itt? Kreativ...

Miert vagyunk itt? Kreativ valaszokat keresek.

Figyelt kérdés

Ez a kerdes engem nagyon sokat foglalkoztat , " Miert vagyunk itt? " Miert van az hogy mindig arra vagyunk ( legalabis en ) amit nem kaphatunk meg , mindig abrandozok hogy monst inkabb valami jobb helyen lennek pedig elfogathatok a korulmenyek sot orulok hogy nem rosszak. De mindegy a kerdesem egyszeru , Te miert vagy itt ?

Elgondolkodtato vallaszokat esetleg kerdeseket is varok.


2010. júl. 17. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudok olyan gyakran járni erre az oldalra,nincs rá időm bár lehet,hogy ennek inkább örülnöm kellene:)

Tavaly regisztráltam ide fel és azóta is jó ide feljönni és segíteni annak akinek lehet.

2010. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mért vagyok itt? ezzen az oldalon? igazából nem tudom mert vannak jó kérdések amikre lehet választ adni és vannak jó válaszok is. azért kell az embereknek mindig más mert ez az emberiség: a hatolom vágy a birtoklás,önzöség............ ha valkinek meg van a mindenne még akkor is ekll enki vlaami mert mindig jőn egy uj és jobb dolog. és mivels emmi sem tökéletes sem az emberek sem azok a dolgok amiket akrunk és van is enkünk.
2010. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem nem az oldalra gondolt. Egyébként pedig nem lehet tudni. de túl hülyék vagyunk ahhoz, hogy kitaláljuk. hidd el. egy csomóan filóztak már ezen. és az eredmény 0.
2010. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez egy jó kérdés... de... Van szabad akarat? Létezik Isten? stb, stb... Ezekre nekem még nem sikerült válaszoljak. Jó hinnem abban, hogy az élet szép, mindent elérhetek amit csak akarok, és minden rajtam múlik. Azért élek, mert vannak terveim, amik mindig visszahúznak. Hogy az egész világ miért létezik? Hogy miért van élet? Hát ezt senki sem tudja.
2010. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, mindenki tudja a kérdésre a választ, ott van legbelül.


Kimondva talán elsőre gusztustalannak hat, de ez csak a hibás beidegződések miatt van: a fajfenntartás. Minden cselekedetünk, minden önsztönünk, az érzéseink, a vágyaink azért vannak, hogy megmérettessünk. Elég jók vagyunk?


Ha elég jók vagyunk, akkor képesek vagyunk utódnemzésre. ÉS itt nem ér véget a dolog. Jónak kell lennünk az utód felenevelésében is, hiszen csak ekkor maradnak emg a fajban a génjeink, ekkor teljesítjük a feladatunkat - ha elég jók voltunk.


Ha nem vagyunk elég jók, a génjeink nem öröklődnek tovább.


Ez a természetes kiválasztódás. Mi csak porszemek vagyunk a "rendszerben" (akár valami felsőbb akarat, akár a természeti törvények hozták is létre ezt a rendszert), egyetlen dolgunk, hogy megmérettessünk.


19/f

2010. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!