Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Irtam egy konyvet es ki...

Irtam egy konyvet es ki szeretnem adatni. Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Elolvastattam egy szinte vadidegennel, es le volt nyugozve, hogy jo. Masnak meg nem mutattam, de szerintem se rossz. Valaki tudna segiteni, hogy kihez forduljak, ha szeretnem a konyvesboltok polcain latni? vagy ez nagyon nehez dolog?
2010. júl. 16. 10:09
 1/5 LunIstar válasza:
100%

Az iwiwen tagja vagyok egy csoportnak, és évente zaklat egy könyvkiadő manus... De sztem ott tudnak tanácsot adni


[link]


Remélem hasznos volt...

2010. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát büszke lehetsz magadra,hogy kiáltál egy nehéz probát,én elkeztem de nem folytattam.
2010. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán a helyesírás is számít.
2010. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtommmal ez úgy megy, hogy az író killincsel a könyvkiadóknál. És ha elsőre nem jön be, próbálkozz másiknál. Küldd el több kiadónak. Töb ma híres könyv is cska sokadik próbálkozásra lett kiadva, mert sok kiadó nem látott benne fantáziát, ehhez kéepst milliós példányszámban kelt el.
2010. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!! :D ha befutok megkereslek titeket :) aztan kaptok egy peldanyt :) Masodik Te meg folytasd az irast :)
2010. júl. 16. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!