Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ukrán...

Mi a véleményetek az ukrán lányokról? Sok szép van közöttük?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de szerintem igen, mondjuk nem ismertem sok ukrán lányt, de ők szépek voltak.
2010. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ott van a legtöbb rib..nc:D
2010. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztalatból mondom. De az egész közép-kelet-európai térség tele van szép lányokkal, ebben messze verjük a világ többi részét.
2010. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem saját akaratukból lesznek ribancok,hanem megélhetés miatt.Az ukrán maffia foglalkozik leginkább prostitúcióval,lányok futtatásával és nem azért csinálják,mert szeretik.

Szépek amúgy szerintem is,az oroszok is.Volt ukrán osztálytársam,szép volt,különleges,nem plázalány,de szép.

2010. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a legtobb ukran no nagyon szep, de penzert barmit megtesznek. Ezt szo szerint ertsd. Mindegyik el akar kerulni Ukrajnabol, amire a kulfoldihez menes a modszeruk. A szerelem nem szamit nekik. Az orosz nok is ilyenek. A ferjem volt baratnoje ukran volt. Hozzament egy idegen ferfihoz, mert o elobb elvette (gondolom, a kulsejeert). Szoval ott ugy mukodnek a dolgok, hogy addig kedvesek, amig meg nem kapjak, amit akarnak (penz, munka vagy allampolgarsag).
2010. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Ukrajnában élek, a Kárpátalján és voltam már jó pár helyen Ukrajnában, és azt kell mondjam, hogy igen, nagyon szépek a legtöbbjük. Igaza van az egyik előttem válaszolónak, a közép-kelet európai lányok(magyarok, ukránok, oroszok, csehek, lengyelek) a legszebbek a világon, nem hiába jönnek ide feleséget keresni:D
2010. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!