Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szabad a...

Hogyan lehetnék szabad a munkától és az azt erőltető szülőktőlk? Lentebb .

Figyelt kérdés
22 éves egyedülálló fiatalember vagyok . 18 éves korom óta dolgozom ( fizikai munkát végzek , egy éve sofőrködöm mellette ) . Szüleimmel élek , beszállok a közös költségekbe , de már elegem van a munkából , úgy érzem rámférne egy hónap szabadság . Elegem van szüleimből . Folyamatosan azt akarják , hogy robotoljak . Volt egy hónap , amíg nem találtam munkát és segélyen éltem , minden nap azt hajtották hogy így dolgozz - úgy dolgozz , nem igaz hogy nem tudsz elhelyezkedni , stb . Ha el akarok menni üdülni 4 napra egy évben egyszer ( amit meg is teszek ) úgy mondják a magukét meg a nem dolgozol dumát , hogy nem igaz . Már tizenhét éves koromban hajtották , hogy nem fognak engem eltartani , és azóta soha nem adnak egy fillért sem , mindent magamnak kell megteremteni . Szó szerint beletemetnek a munkába . Erősen gondolkoztam az albérleten , de ott az életem 25 % al drágább lenne havonta , így inkább nem .
2010. júl. 14. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem jobban járnál az albérlettel.Egyedül állóként könnyebben találnál megfelelő albérletet,ha alaposan körülnézel.Esetleg ha lakást vennél hitelre,az is kb annyi lenne,mint az albérlet,csak az a sajátod lesz.az ilyen szülőktől jobb minél messzebb kerülni,hacsak van egy lehetőség!
2010. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szegénykém! Tényleg jobb lenne,ha elköltöznél. Nincs saját életed,nincs magánszférád! Csak a pénzt látják benned! Testvéred van?
2010. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!