Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi az eselye...

Szerintetek mennyi az eselye hogy a corvinus penzugy szamvitel szak fizetos ponthatara ami tavaly 427 volt iden eleri a 431 et?

Figyelt kérdés
Valaszokat koszonom elore is!

2019. júl. 13. 19:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Tavalyhoz kepest kevesebb a jelentkezo iden,es elso helyen 8s kevesebben jeloltek meg,nem tudok ez szamit e valamit.
2019. júl. 13. 19:56
 2/7 anonim válasza:
Az a baj, hogy ezt nagyon nehéz megmondani. Az is mérvadó, hogy átlagosan milyenre írták meg az idei érettségit, mert ha átlagosan rosszabb lett, akkor nyilván lemennek a ponthatárok.
2019. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A matekot iden eleg neheznek mondtak,es iden sokkal kevesebben jeloltek meg osszesen es elso helyen is,nem tudom ez mennyit szamit.Tavaly 501 en jeloltek osszesen ebbol 26 an elso helyen,iden csak 359 en osszesen es ebbol 3 an tettek elso helyre.
2019. júl. 14. 22:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy szerinted az idei erettsegik milyenek mondhatoak?Nehezebbek voltak osszessegeben mint tavaly?Legfokepp azokra lennek kivancsi amik felveteli targyak a szakra.
2019. júl. 14. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy másik kérdésnél leírtam már hosszasan, de szerintem simán elképzelhető ennyi növekedés.


Emelt közgazdaság ismeretek érettségi szerintem most átlagban jobban sikerülhetett mint tavaly, vagyis környezetem alapján. Megoldottam minden feladatot és kb 15-20%kal jobban sikerült élesben, szóval szerintem most sokaknak jól sikerülhetett. De egyelőre nincs fent az oktatási hivatal oldalán statisztika így erről nem lehet biztosan nyilatkozni.


De azért drukkolok neked, hogy felvegyenek! Javaslom olvasgass picit vissza, nagyon sok Corvinusos kérdés van már fent, hátha találsz valami jó választ valahol.

2019. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a legtobb ember nem kozgazdasagi erettsegivel jut ide be,sot sokak nem is tesznek kozgazdasagi erettsegit,igy sztrm ez nem teljesen relevans.A legtobb felvetelizo ide matek,tori,nyelv erettsegikkel jut be ide,ez a felveteli tantargyuk.Ezeket nem tudod,hogy nagyjabol hogy sikerultek,nehezek voltak,konnyuek,pl osszehasonlitva a tavalyival?
2019. júl. 14. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen kár sakkozni. Ki fog derülni a ponthúzáskor. Most megerősítést szeretnél, hogy de, be fogsz kerülni. Erre nem lehet azt mondani, hogy nyugodj meg, mert nem lehet tudni. Az pedig, hogy egy FIZETŐS szakot ki jelöl első helyet, ne legyen már releváns. Valszeg a jelentkezők nagy többsége betette az államis szakot is első helyre, még akkor is ha nincs meg a min. pontja sem, mert pénzbe nem kerül, helyet nem foglal és "ki tudja" :) Az, aki első helyre teszi a fizetőst, ő már vagy elhasználta az állami féléveit, vagy csak szimplán lüke.

Szóval türelem, két hét és kiderül, hogy felvettek-e. Addig akár kávézaccot is olvashatsz, kb. annyit ér, mint sakkozni, hogy mi lesz.

2019. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!