Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételinél belehet adni...

Pótfelvételinél belehet adni egy szakra a jelentkezést, azon belűl államira és költségesre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy tudom, hogy csak egy szakra lehet. Vagyis vagy állami vagy költséges. Állami hely nem mindig marad, de kitudja.
2010. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Pótfelvételi eljárásban csak költségtérítéses szakok kerülnek meghirdetésre.
2010. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy második írta.
2010. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem jól tudjátok!

Pótfelvételin igaz, hogy csak 1 intézmény 1 szakára lehet jelentkezni, de ha valamely szakon meghirdetik az állami és költséges formát is, akkor mind a kettőt be lehet jelölni.

[link]

2010. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a link nem valami pontos, mivel épp, hogy az elektronikus jelentkezésre akarnak mindenkit rászorítani a pótfelvételi eljárásban, hiszen az iskolák nagyon kevés papíralapú jelentkezési lapot kapnak... Főiskolán dolgozom.
2010. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pótfelvételin csak akkor lehet állami szakra felvételizni, ha a normál felvételi eljárás keretében nem sikerült betölteni az áll. támogatott helyeket (vagyis, nem jelentkeztek elegen).
2010. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nemcsak itt olvastam, csak most hirtelen ezt találtam.

A másik meg, hogy én úgy tudom, hogy pótfelvételiben nem is lehet elektronikusan jelentkezni.

Nem veszekedni akarok, főleg azért sem, mert ez a pótfelvételi engem is érint, tehát jó lenne végre pontosan tudni, hogy akkor hogy is működik ez az egész. Februárban egyszer már nagyon mellényúltam (oda jelentkeztem, ahova nem kellett volna), nem szeretnék most is elszúrni valamit.

2010. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk, mint főiskolának az OKTATÁSI HIVATAL írta, hogy nem hirdethetünk meg csak költségtérítéses szakot.
2010. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt is, hogy összesen 30 (!!!) db jelentkezési lapot tudnak adni, és jelentkeztessünk online.
2010. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy most hogy van, de 2 éve a bátyám pótfelvételivel került be államilag támogatottra!
2010. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!