Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kitesznek az egyetemről,...

Ha kitesznek az egyetemről, mert nem értem el a minimum kreditet, akkor mennyi ideig nem jelentkezhetek felsőfokú intézménybe?

Figyelt kérdés
Ez az eltiltás csak az egyetemi vagy főiskolai 7 féléves (Bsc) képzésekre vonatkozik, vagy a felsőfokú okj-s képzésekre is?
2010. júl. 7. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem eltiltás, te nagyonhülye, gondolod, hogy bekerülsz egy BAR-lista szerű rendszerbe X évre?. De ha ennyire nem vagy életrevaló, hogy szakavatott helyen utánajárj, akkor ne akarj felsőoktatásban részt venni.


Egyébként akár a következő adódó alkalommal elkezdhetsz mást tnulni, illetve felvételizhetsz ismét ugyanoda is.

2010. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos, ugyanoda is.
2010. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mivel ez egy feltevés volt,mert sajnos lehet ilyeneket(ezek szerint rémhíreket)hallani,nem fogok egy kis "hallottam már ilyent" kérdés miatt "szakavatott helyre" (jobb helyeken tanulmányi osztálynak nevezik)rohanni.Gondoltam itt kérdezek,mert a "nagyonhülye" gondolkodásom azt diktálta,hogy esetleg,netalántán vannak olyan olvasók,akik így jártak,vagy kíváncsiak,vagy szintén nincsenek tisztában a következményekkel,mert esetleg annyira "nem életrevalóak"(csakúgy,mint én,igaz,hogy sikeresen elvégeztem már két évet probléma nélkül)tanulhatnak mások kérdéseiből és azokra adott tisztességes válaszokból(elviekben ezzel a céllal született ez az oldal).Mindezt leszámítva köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 7. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Nézd már, a kis szaros nekiáll oktatni... "(jobb helyeken tanulmányi osztálynak nevezik)"


Az, hogy ennyi ésszel sikerült lenyomnod két évet, inkább az oktatás színvonalát minősíti, szóval ne légy rá nagyon büszke. (Meg aztán van is némi tapasztalatom BSc hallgatókkal, úgyhogy... na mindegy.)

2010. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Ez mi egy bunkó válaszoló volt előttem.Nem bírom az ilyeneket.De ha ilyen helyzetbe kerülnél, tényleg úgy van ahogy mondta, nincs semmiféle eltiltás.De hogy ez mekkora bunkó... xD
2010. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:)inkább nem vitatkozom,tartom magam annyira,hogy ne álljak le.

Köszönöm a segítséget!Ezt vártam,egy egyszerű kérdésre egy egyenes választ:).

2010. júl. 8. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy jó ötlet ez az eltiltás.:) Én támogatnám.
2010. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak.
2010. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!