Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyíregyházi Egyetem tényleg...

Nyíregyházi Egyetem tényleg nagyon rossz választás proginfó szempontjából?

Figyelt kérdés

Nekem abban jobb lenne, hogy itt ingyen lakhatok, anélkül hogy koliba kéne mennem... Így sokkal kényelmesebb. Szerintem az a tanulásban is hátráltatna, ha koliba kéne mennem.

Illetve van egy elég korrekt diákmunkám is...


Amúgy az a célom, hogy BSc után külföldi egyetemre megyek MSc képzésre.

És dolgozni is külföldön szeretnék, ezért nekem az önköltséges képzés az előnyösebb az alapszakból.


Szerintem amúgy ha eleget tanulok a szabadidőmben is akkor mindegy, hogy ELTE vagy NYE.

Vagy tévedek?



2019. márc. 10. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tervezel külföldre menni, akkor amúgy is mindegy, hogy hol tanultál Magyarországon. Kutya se ismer egyetlen egy magyar egyetemet sem kint, hacsak nem az egyetemi szférában mozog és járt már erre.


Ha lesz mesterképzésed, akkor úgyis jobban dominál majd a külföldi MSc-d mint a magyar.

De egyébként is, az informatika egy olyan szakma, ahol nem nagyon számít a diploma, csak mint ugródeszka. Ha jó szakember vagy, akkor egy HR-est vagy munkáltatót sem fog érdekelni az egyetemed neve.

Szerintem sokkal egyszerűbb lenne ha a városodban lévő egyetemre mennél, idő és pénzspórolás miatt is. Illetve ahogy állítod is, otthonról jobban tudsz tanulni is. Szerintem ezesezben nem is kérdés a kérdés.

2019. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!