Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis nyílt napra be...

Semmelweis nyílt napra be lehet jutni regisztráció nélkül?

Figyelt kérdés
Elfelejtettünk regisztrálni nyílt napra be teltek a helye? ÍGy nem is engednének be?

2018. okt. 27. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A részvétel regisztrációhoz kötött, így kérjük, hogy töltsétek ki a regisztrációhoz szükséges google űrlapot, mert enélkül nem áll módunkban beengedni Titeket a nyíltnapra!


Ezt írják

2018. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem laksz nagyon messze, egy próbát megér. A regisztrációra azért van szükség, hogy a szervezők tudják, hány ember jön. Ennek megfelelően kell tűzvédelmi engedélyt kérni stb. Viszont mindig van olyan, aki nem megy el, noha regisztrált. Nehezen tudom elképzelni, hogy nem engednen be, ha ott vagy. Inkább el tudom képzelni, hogy felírnak a lista aljára. Ha pedig mégsem, akkor hagyd az előadást, és beszélj néhány hallgatóval. Nekik rendes tanítás van most. Tőlük megtudhatod, milyen előadás és gyakorlat van aznap. Kórházi gyakorlatra valószínűleg nem engednek be, de az első három év úgysem arról szól. Én annak idején így jutottam be egy mikrobiológi gyakorlatra és egy farmakológia előadásra. Sokkal hasznosabb volt a közvetlen tapasztalat, minthogy előadásokat hallgattam volna arról, mi vár rám.
2018. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!