Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakon éri meg inkább...

Milyen szakon éri meg inkább továbbtanulnom, gyógypedagógia vagy orvosdiagnosztikai analitikus?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem de sajnos még nem volt meg az az áhhá pillanatom, hogy hol kéne továbbtanulnom. Ezt a kettő szakot kinéztem, valószínűleg ezek közül kerül ki a győztes. Most éppen kémia-biosz fakton vagyok, mindig is inkább ezek a tantárgyak érdekeltek, de nem érzem magam elég rátermettnek az orvosira. Aki éppen ilyen szakokon tanul, ha esetleg lehetne pár kérdésem érettségikről meg kilátásokról, hálásan megköszönném!
2018. aug. 13. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
gyógypedagógiával kapcsolatban írhatsz :)
2018. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ne szarozz, tedd magasra a lécet, nem lehetetlen bekerülni.

Ha mégsem, akkor puff neki nem jôttbe de megpróbáltad. Ha meg sem próbalod és pontba meg összejönne akkor fogni fogd a felyed, h miért nem irtam be.

Sorrendet 1x változtathatsz az érettségi alatt után. De már újat nem írhatsz be. Nyudogtan írd be, mindig a magasat célozd, akkor biztos lesz az alacsonyabb.

2018. aug. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!