Hogyan tudnék tovább tanulni, diplomát szerezni?
Figyelt kérdés
Ismertek vagy hallottatok olyan civilszervezetről, amelyik segítene tanácsadásban, rossz tanuló voltam mindég és nem is szeretem tanulni sem, alig végeztem el a nyolc osztályt, közmunkásként dolgozom, meg az erdőn, találkoztam egy szociális munkással, aki azt mondta tanuljak csak tovább, ma mindenki megszerzi a diplomát valami úton-módon, azt mondta sok "kiskapu" van, hol lehetne tájékozódni, ki tudna segíteni ebben, szernék én is tovább tanulni, szerezni egy diplomát2018. júl. 20. 16:50
1/1 anonim válasza:
Szia!
Egyetem (és diploma) előtt egy érettségire lesz szükséged, amit középiskolában, például gimnáziumban tudsz megszerezni. Van szakgimnázium és szakközépiskola, ott szakmát és érettségit is szerezhetsz, a gimnáziumban konkrétan az érettségire hajtasz, ami után mehetsz továbbtanulni. Konkrét civil szervezetet nem tudok, de az a szociális munkás biztosan segít neked. Ha dolgozol, keress egy esti iskolát, ahol munka után vannak az órák, és a vége szintén érettségi vizsga. Előtte érdemes felkészülni, visszarázódni a tanulásba, nulla emlékkel nyilván nem mehetsz. Tisztelem az akaratod!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!