Van valaki aki a PTE-ETK gyógytornász szakára jelentkezett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van köztetek olyan aki gyógytornásznak jelentkezett? Én a Zalaegerszegi főiskolán jelöltem meg ezt a szakot. Tavalyi itt 335-re emelték 301-ről a ponthatárt, szerintetek ez idén csökkenhet vagy inkább még nőni fog? Nektek hány pontotok van? Nekem sajnos nincs olyan sok, pedig már mindent megtettem érte, nagyon szomorű vagyok. ezért is bízom, hogy picit csökkeni fog a ponthatár. :( Köszönöm ha válaszoltok! :)

2018. jún. 8. 12:50
 1/3 anonim válasza:

Szia, en ezt a szakot jelöltem meg(PTE ETK) gyogytoraszatit Pécsen.

Ott 380 volt tavaly a ponthatár viszont nekem 379 lesz legjobb esetben, ha a közép szobelik kb legjobbra sikerülnek.

Igy igen, sajnos bukom az egészet 1 pont miatt.

2018. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is Zegre jelentkeztem :) 390/400 pont körül leszek, van egy emeltem, szóval annyira nem izgulok... szerintem lejjebb vinni nem fogják idén se a ponthatárt :/
2018. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Nyíltnapom mondták, hogy biztosan emelkedni fog, de szerintem nem túl sokat.

Én Zalaegerszegre jelentkeztem, 380 pontom lett kalkulátor szerint. :)

2018. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!