Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment vagy Műszaki menedzser?

Figyelt kérdés
Melyikkel jobbak a kilátások?
2018. márc. 1. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
2.
2018. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőről sajnos nem tudok információval szolgálni, Én a másodikat végeztem el Kecskeméten, a GAMF-on és a hozzá tartozó mesterképzést pedig Szegeden.


Nagyban függ attól, hogy melyik intézménynél csinálod az alapszakot. Két MM Bsc képzés között is vannak különbségek. Ha érdekelnek a műszaki dolgok és a menedzsment, akkor ez a szak a kettő között egyfajta átfedést biztosít.


Az pedig, hogy mi válik belőled az iskola után, csak rajtad múlik. Egy ilyen végzettséggel is lehet jól és rosszul teljesíteni. A lényeg az, hogy jól, megfontoltan válassz szakot.


Logisztikára szakosodtam a bsc és az msc képzés alatt is, jelenleg egy élelmiszeripari feldolgozó multinál vagyok logisztikai asszisztens. A bérem nettó 170e Ft, de ez több éves fizetésemelések eredménye, sőt, kezdetben raktárosként dolgoztam egy másik cégnél, mert a környéken nem kaptam állást, szóval nem teljesen értem sokszor amit ilyen netes cikkekben írnak, hogy a kezdő fizu ennyi meg annyi, ja és hogy vezető pozíciókat lehet vele megpályázni. Ezt nem tartom reálisnak. Először jó, ha asszisztensként tudsz valahol kezdeni, nem bízzák rád egy terület felelősségteljes vezetését nulla munkatapasztalattal (bár biztos van erre is példa, de arányaiban nem sok).


Szóval gondold át. Fontos döntés. Sok sikert kívánok. Ja és pár hasznos link:


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Élelmiszer ipar az egyik legrosszabbul fizető iparág szóval ne is csodálkozz. Gép vagy járműgyártást kell megcélozni a mű menedzser képesítéssel.
2018. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!