Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 hét elég arra, hogy megtanul...

2 hét elég arra, hogy megtanuljam a kidolgozott tételeimet? Magyar, töri, biosz?

Figyelt kérdés
angol már nem kell, előrehozottat csináltam..
2010. jún. 7. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Még sok is:D
2010. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen tanulsz, akkor bőven. De ne halogasd, mert azt mondjuk, hogy elég, állj neki időben, inkább még maradjon időd átnézni. Sok sikert!:)
2010. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia nem bíztatni akarlak, de: anno szerdai napon érettségiztem. Szombaton kezdtem tanulni. Szombat magyar, vasárnap töri, hétfőn kémia, kedden strandra mentem és szerdán uccu neki :) KITŰNŐ lettem.

Utána az összes szigorlatra a vonaton készültem. Szóval meg lehet csinálni rövid idő alatt is, csak akarni kell :)

2010. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont azért jöttem erre az oldalra, hogy ezt megkérdezzem :D Ha nem gond megkérdezem akkor itt azt, hogy a 40 földrajz tételre elég 2 nap?
2010. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
40 tétel 2 napra? Kizárt, megbux!
2010. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na jó, akkor négy nap? Elég hármas.
2010. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kettő is elég.
2010. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly informatikát tannultam meg kevés angolt 3 nap alatt, és max pontos szóbeliket produkáltam, így csak reménykedem hogy idén is hasonlóan lesz. Én is erre az utolsó két hétre hagytam mindent, bár nekem csak töri-magyar van, de magyarból még ki kell dolgoznom párat! :D Non-stop tanulással menni fog az, csak kellő kitartás kell! :) Semmi tv, csak a tanulás! :)
2010. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!