Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki látja át, hogy ebben az...

Ki látja át, hogy ebben az évben, mely szakokon fog növekedni, melyeken pedig csökkeni a felvételi ponthatár?

Figyelt kérdés
Én legszivesebben az elte természet tudományi karának biosz alapszakára mennék. Elég jók lettek az edigi érettségim a matek 95 a biosz 98 százalékos. tehát ha a szóbeli is ilyen jó lesz akkor kb 386 pontom lesz a (480 ból). A tavalyi ponthatár 357 volt de egy év alatt 30 pontot emelkedett(2008 ról 2009re). Szóval van esély hogy ebben az éveben is ezen vagy hasonló szakokon, karokon nagyot emelkednek a ponthatárok?
2010. máj. 31. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit átlátni. Senki se tudja. Nézd meg hányan jelentkeztek tavaly előtt, tavaly és most. Nem hisze, hogy most is ennyit fog emelkedni. De az elte elég rossz választás volt. A biosz szak állítólag iszonyatosan gyenge.
2010. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"állítólag"

nem jutottam be az eltére most fikázom-gratulálok:P

2010. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Olyan szakot választottam, ami nincs az eltén, szóval ez nem jött be. Ismerős mondta, aki két évet járt az elte biosz szakára, hogy a színvonal egy nagy nulla. De persze nem kell elhinni.
2010. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen sajnos tudom hogy az úgynevezett intézményi légkör az eltén a legrosszabb. Hát de nem volt kedvem budapesti létemre pécsi szegedi vagy debreceni egyetem természettudományi karára jelentkezni.

De azért köszönöm a válaszokat

2010. jún. 2. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

A telítetteken...jog,turizmus tuti fog...sztem az orvosin is.

Bölcsészeken nem ebben biztos vagyok...esetleg óvó,tanár szoc,gyógypeden fog még.

2010. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
legyen igazad:D
2010. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!