Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügyis tanfolyamot keresek...

Munkaügyis tanfolyamot keresek, amit munka mellett tudnék elvégezni bp-en, de nem találok. Milyen néven keressem?

Figyelt kérdés
Valami okj-s tanfolyam is jó, de ennek a szaknak mi a pontos megnevezése?Hogyan találom meg? Esetleg magasabb fokon ha szeretném tanulni, azt milyen néven találom? Lehet furi a kérdésem,de s.o.s.el kéne kezdenem egy ilyen sulit és sehol nem találok, csak bérszámfejtőt, de kimondottan munkaügyi képzést nem.. Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 31. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézz körül. Gondolom, hogy valamelyik egyetemen is lehet HR-esnek tanulni (régen a BGF-en vagy a Külker Fősulin lehetett)

2010. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor a hr-es és munkaügyi képzés egy? Mert maga a munka kör a gyakorlatban nem ugyanaz. Vannak a személyügyisek, ők a hr-esek, és a munkaügyisek. Ez utóbbit kéne nekem most jobban kitanulnom. Jelenleg én személyügyisként dolgozom, ezért valami komplex képzés lenne a legjobb. Már régen jártam iskolába és kicsit össze káoszoltam mikor most elkezdtem iskolákat nénzni, mert szinte semmit nem értek. Se az elnevezéseket, se a képzési formákat semmit...:(
2010. jún. 2. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!