Ez ügyben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

lehet rossz a kategória, de muszáj választ kapnom ez ügyben.

II. éves egyetemista vagyok, és az egyetemen van egy tanár, aki kissé igazságtalan ... nem az osztályozással kapcsolatban, hanem az írásbeli vizsgákon. A pasi egyetemi tanársegéd,kb 26 éves, és gyakorlatot oktat, a vizsgákon meg lányoknak segít, akiktől akar vmit, v "bejön" neki az illető. Sokaknak így van meg az elégséges jegy, lesúgja nekik a megoldást, és sztem ez elég igazságtalan azokkal szemben, akik végigtanulják az estéket h megfeleljenek a vizsgán ...

Mit lehet tenni szerintetek? Vagy fogadjuk el, hogy ilyen igazságtalan az egész??


2010. máj. 31. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ennél nagyobb igazságtalanságok is fognak érni az életben. Egyik egyetemen sem teljesen igazságosak a tanárok, ez van.
2010. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is egy tanársegéddel volt bajom annak idején. :D
2010. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát én ezektől vagyok rosszul :S

tanárok tök korrektek, mindenkinek az esze alapján osztályoznak, de ezzzz.... aki jócsaj annak segít

2010. máj. 31. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!