Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felvettek költségtérítésesr...

Ha felvettek költségtérítésesre az egyetemen, attól még később átkerülhetek államilag finanszírozottra, vagy akkor fizetősön kell végi járnom?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó átlagod van, és kérvényezed, akkor azt hiszem, átvehetnek. De ehhez tényleg nagyon sok munkára van szükség, és nem automatikusan kerülsz át államira.
2010. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az államira átkerülés átjelentkezéssel csak mese habbal leginkább. Úgy kerülhtesz legkönnyebben át államira, hogy újrafelvételizel, csak közbe még valamivel csinálsz pluszpontot mondjuk még egy nyelvvizsgával vagy valamiből újraérettségizel.
2010. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus elvileg lehetséges, csak gyakorlatilag nem.

Ha vki kibukik államiról, neked meg hiperszuper átlagod van, akkor talán vhogy el lehet intézni, de én nem fűznék hozzá sok reményt. Inkább jelentkezz újra és fogadtasd el a tárgyaidat, ha lehet.

2010. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi egyetemünkön ez egyáltalán nem elméleti dolog. Sok ismerősöm átkerült államilag támogatottra a költségesről. Lényeg, hogy tényleg jó átlagod legyen, és időben beadd a kérvényt!
2010. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez annyira szörnyű. Ha az első félévet vagy évet fizetősön járom és utána újra jelentkezek, akkor jövőre kezdhetem előröl? A fogadtasd el a tárgyaidat, azt jeleneti, hogy mivel tavaly már ezt megcsináltam, nem kell még egyszer? Bocsánat, ha hülyeségeket kérdezek, csak még sosem jártam egyetemre és úgy néz ki, hogy csak fizetősre vesznek fel.
2010. máj. 28. 14:27
 6/10 A kérdező kommentje:
A legutolsó válaszolót kérdezem, hogy Ő hova jár?
2010. máj. 28. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Legutolsó vagyok. A Veszprémi (Pannon) Egyetemről van szó.
2010. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is át lehet kerülni, csak jó átlag kell hozzá, meg beadni a kérvényt.

PTE

2010. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha újra felvételizel, akkor el tudod fogadtatni a tárgyaidat és ugyanott folytathatod tovább.
2010. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is átkerültem

SZTE

2010. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!