Mikor tudok leghamarabb érettségizni nyáron, hogy belehessen számítani az Augusztus közepéig levő pótfelvételibe?

Figyelt kérdés
Bioszbol meg még valammiböl szeretnék ha jóltudom Agusztusba van előbb érettségi vagy nincs? Nemtudom lehet-e még így jelentkezni. Aki jártas ebben azt kérem válaszoljon.
2010. máj. 25. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Májusban van és ősszel azt hiszem, novemberben. Ezt nem tudom, hol hallottad.
2010. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Májusban van és októberben. Ha már érettségiztél valaha akkor az a minimum, hogy ezt tudod, mivel elméletileg ki kellett töltened rá egy jelentkezési lapot amin fel vannak tüntetve a lehetséges vizsgaidőszakok.

Sok sikert az érettségihez és a felvételihez, ha még arra se vagy képes, hogy ilyesmit észrevegyél.

2010. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Kedves második: Több mint 3 éve érettségiztem...mér kéne tudnom hogy mikor van? Nem ész osztást kértem hanem normális választ. És esetleg azt tudja valaki hogy a februárban induló képzések azok miben másak mint ami szeptemberben? sajnos nem vagyok benne ebben a témában, a felvi.hu-n erre sem találtam választ. Mert ha semmi különbség akkor jelentkeznék februárira.

2010. máj. 25. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Azok keresztfélévesek, és általában csak mesterképzéses szakokat indítanak akkor, alapképzést nem nagyon.


Első

2010. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. máj. 25. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
A keresztféléves képzés OKJ-n is van, az nem különbözik a szeptemberitől, ugyanazt oktatják.
2010. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!