Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek alapján elmenjek másik...

Ezek alapján elmenjek másik iskolába?

Figyelt kérdés
most vagyok 10.es....nem szerettem volan eredetileg ebbe a suliba jönni szakközép de ezzel már megbékéltem...viszont a nulladik évben nem tanultunk szinte semmit angolbol és elpazaroltam egy évet és nehezen jövök ki az osztálytársakkal... tavaly még elvoltam velük, de mostanában nem akarok ott lenni, már arra is képes voltam h egy hétig ne menjek suliba csak emiatt h ne kelljen ott lennem...az h ennyire rosszul érzem magam a társaságban elég ok arra h iskolát változtassak, vagy koncentráljak az érettségire és 4 évig még scak kihúzom?
2008. okt. 14. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mérlegeld, hogy mennyire rossz a helyzet. Máshol sincs garancia arra, hogy jó osztályba kerülsz és hogy jól fognak tanítani. Ha nem érzed vészesnek a helyzeted, akkor inkább koncentrálj a tanulásra, lebegjen előtted a cél, az érettségi.
2008. okt. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem váltsál iskolát! Ha rosszul érzed ott magad az nem csak neked tesz rosszat , hanem a jegyeidnek is. Így hiába akarsz az érettségire koncentrálni , ha a közösség amiben vagy az is feszélyez. Ha meg nem tanultátok rendesen a nyelvet az még egy plussz érv a változtatásra... szerintem kezdj el az iskolák között nézelődni , biztos vagyok benne hogy találsz majd olyat amiben nem csak a diákok szimpatikusabbak , de a tanulás menete is jobban zajlik , és itt nem csak szakközépre gondolok vannak olyan gimnáziumok amik tárt karokkal várnak , csak egy szintfelmérőt kell megírnod és ugyanúgy folytathatod a 10.évfolyamot csak már más környezetben... sok sikert =)
2008. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Válts!

Én is így voltam, és pont 10-ben.

Sokkal jobb volt utána.

2009. márc. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!