Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki érettségizni akar,...

Ha valaki érettségizni akar, de csak 8 általánosa van, és nem akar minden nap iskolában ülni, hová mehetne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy barátom, aki most 21 éves. Az általános iskola után dolgozni ment, gondolta ezzel ő milyen nagyfiú, hogy pénzt keres, mára megbánta. Szeretné letenni az érettségit, hogy aztán válogathasson az OKJ-s képzések, vagy a felsőoktatási intézmények között a későbbiekben.

21 évesen már nem szeretne 4 évig minden nap az iskolapadban ülni, de mivel 9-10 osztálya sincs, nem tudom, mehet-e levelező vagy esti képzésre? Tudtok valami megoldást Budapesten belül? Köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 9. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

estin le lehet rakni akár 2 év alatt is ha jól tanul..

de nem rólad van szó?

2010. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
54%
Nem lehet lerakni 2 év alatt, csak annak akinek van szakmája 3 év alatt lerakhatja. 8 osztállyal 4 év alatt lehet elvégezni.
2010. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Előző hülyeséget mond,le lehet tenni 2 év alatt.Intenzív képzésnek szokták hívni első évben 9-10. másodikban 11-12.
2010. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jaja most keresem ha megtalálom belinkelem:D
2010. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


na ebből én úgy szedem ki ha bevállalós vagy akkor mehet 2 év alatt:D

2010. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, én ősszel diplomázom :) , csak az érettségi képzésekkel nem vagyok tisztában.
2010. máj. 9. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!