Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Irodai titkárnak nehéz lenne...

Irodai titkárnak nehéz lenne megtanulni? (OKJ)

Figyelt kérdés

Ahogy olvasom keményebb mint a többi "irodai munkás" tanfolyam ami nem pénzügy,tb,stb. Tudom,hogy nehéz-e ez szubjektív dolog,csak véleményeket várok :)

Gépírást leszámítva,ami nekem *va nehéz lesz.



2016. dec. 16. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod, ez marjára szubjektív. Unokatesvérem pont ezt tanulja, szerintem egyáltalán nem nehéz - a bátyám szakácsnak tanul, én azt nehezebbnek találom. (Én amúgy joghallgató vagyok.)

Ha kicsit odateszed magad, akkor bármit meg lehet tanulni.


(A gépírás nekem is nagyon nehéz lenne :D De elvileg, ha jó a tanárod, akkor azt is könnyen el lehet sajátítani.)

2016. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szimeon ***** válasza:

Gépírás: van hozzá gyakorló tankönyv. Ha minden nap ráfordítasz kb. húsz percet, akkor egy hónap múlva gond nélkül gépelsz tíz ujjal. Egy ideig persze még lesznek elütéseid, de az is csökken majd.

Szerintem egy ilyen irodai titkár OKJ nem lehet valami nagy kunszt.

2016. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,úgy tűnik megpróbálom.
2016. dec. 19. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!