Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezhetek-e államilag...

Jelentkezhetek-e államilag támogatott képzésre?

Figyelt kérdés

Jelenleg másodéves egyetemi hallgató vagyok. Korábban egy másik egyetemre is jártam 2 évet, és mindvégig költségtérítéses formában. Magyarul eddig az állam nem fizett nekem/utánam. Jó tanulmányi eredményeim miatt lehetőségem nyílik a félév végén átjelentkezni államilag finanszírozott képzésre. Olvasgattam mindenféle törvényeket, amik azt mondják, hogy aki államilag támogatott képzésen végez, az azonos képzési ciklusban már soha többé nem járhat finanszírozottra, függetlenül attól, hogy mennyi maradt a támogatott félévekből.

Azért érdekel a dolog, mert diploma után egy másik Bsc-s szakra szeretnék jelentkezni (államilag finanszírozottra).


Kérdésem összefoglalva:

Ha költségtérítésesre vettek fel(2 éve), de tanulmányi eredmények miatt a végzés pillanatában formailag nem költségtérítéses hallagató vagyok, akkor további Bsc-s államilag finanszírozott képzésre nincs lehetőségem?


Előre is köszönöm szépen a segítséget!


2010. máj. 2. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de itt szerintem nem fogsz kielégítő választ kapni.
2010. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de, miért ne lenne 12 féléved van, amit fizet az állam
2010. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De most miért itt teszed fel a kérdést?! írj szépen az om-nek...
2010. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!