Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a lehetőségeim? 18 éves...

Mik a lehetőségeim? 18 éves vagyok,2006-ban végeztem el az általános iskolát, jelenleg magántanulóként 9. évfolyamban vagyok, ugyanis nem vettem komolyan. Viszont most szeretnék tanulni, de tanfolyamra nem mehetek, az új törvények szerint.

Figyelt kérdés
A mostani iskola nem megfelelő, mert érettségit szeretnék, jelenleg meg szakmunkásba járok.. Ha valakinek van valami ötlete, vagy esetleg tud valami iskolát ahol nem 4 év alatt lehet letenni az érettségit, az szóljon!! HELYILEG MINDEGY, HOGY HOL VAN..előre is köszi!
2010. ápr. 22. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én olyat tudok,ahol választhatsz hogy 3 vagy 4 év.De itt is 3 a minimum,úgy hogy 9.ben osztályozóvizsgát teszel a 10.-es anyagból is
2010. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és a lényeget elfelejtettem,ez Kistarcsán van,a Flór Ferenc gimnáizumban,és esti tagozat
2010. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben az iskolában estin le lehet tenni az érettségit,gyorsított módban.

A 4 évet 2 év alatt tehetted le..

2010. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden normális városban van szerintem felnőttek iskolája.

Nekem Győrben sok ismerősöm jár ilyen intézménybe, 2 év alatt lenyomják az érettségit. Van olyan haverom, aki így hamarabb befejezte a sulit, mintha tisztességgel végigjárta volna a 4 éves képzést.

2010. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Bánki Donáth Műszaki szakközépben két év alatt is lehet.
2010. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!