Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudok elhelyezkedni/tovabb...

Hol tudok elhelyezkedni/tovabb tanulni foldtajz, magyar szakoskent?

Figyelt kérdés
Eretsegi elott allok 2 evvel es magyar,foldrajz faktot vettem fel mert ez erdekel es csak ezek amibol jo is vagyok.Elvben az van,hogy emelt magyar,kozep foci eretsegi de lehet forditva... viszont nem tudom mi szeretnek lenni,hol tudok tovabb tanulni es minek..es hol tudok ezekkel elhelyezkedni :(

2016. szept. 8. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos jelentkezhetsz földrajz szakra, vagy magyar szakra, és akkor kutató, geográfus, egyetemi tanár stb., a felvin megtalálsz minden ehhez kapcsolódó infót. Lehetsz magyar-föci tanár, nálunk az ELTE-n például van ilyen szakpár, és ez általános iskolai és/vagy középiskolai tanári végzettséget ad, de itt is nyitva áll a tudományos pálya, ha nagyon szorgalmas vagy :)
2016. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!