Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE és a KRE közti különbségek?

ELTE és a KRE közti különbségek?

Figyelt kérdés

Szinte mindenre kíváncsi vagyok.


Oktatás színvonala közti különbségek.

Melyik egyetemnek jobb (oktatási szempontból) a tanári kara? Értsd: melyik hely ad több tudást...

Melyik diploma ér többet? Miért ér többet?

Elhelyezkedés szempontjából melyik jobb és miért?

Melyik egyetem "szebb"? Értsd: egy szép igényes hely, ahová örömmel járok, vagy valami lepukkant izé... Az ELTE-ről nagyon szép képeket és videókat láttam, hozzá képest a KRE-nek nagyon lepukkant hatása van... De hangsúlyozom, hogy egyik egyetemet sem láttam még élőben. Ezt csak abból következtettem le, amit eddig a neten találtam.


De tényleg... írjatok le mindent! Amiket fentebb vázoltam, az csak pár alap gondolat. Bármi, amit tudtok, van róla tapasztalat, jöhet ide ezerrel!


2016. aug. 15. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Már ezerszer kérdeztek hasonlót, és ezerszer leírtuk a választ: ha van is minőségi különbség, azt legfeljebb szakok közt lehet biztosan megállapítani.

Ez vonatkozik arra is, melyik diploma "ér többet", bár aki valaha keresett munkát, az tudja, hogy a a legkevésbé az számít, hol szerezted a diplomádat.


Az elhelyezkedés meg végképp nehezen értelmezhető tekintve, hogy mindkettőn van olyan képzés, ami a másikon nincs.

A szépség meg a kartól függ.

2016. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!