Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki költségtérítéses formában...

Aki költségtérítéses formában tanul, arra másként tekintenek?

Figyelt kérdés
Unokatesóm azért akar fizetős fősulira menni, mert szerinte úgy másként tekintenek az emberre. Szerintem meg ez baromság. Egyáltalán honnan tudnák a vizsgáztatók, hogy ki az aki támogatottan van és ki az aki fizetősön?
2010. ápr. 17. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, szerintem se tudják, ha meg kivételeznek vele, akkor sem pozitív irányban, van, ahol egyenesen "kinézik" a költségeseket.
2010. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is költségesen vagyok és egyáltalán nem vettem észre hogy rossz szemmel vagy egyáltalán máshogy néznének rám, amúgy se tudják szerintem a tanárok hogy ki van államin és ki van fizetősön.
2010. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan hely, ahol tudják ki milyen szakon van. Egyik ismerősöm mesélte, hogy ő államin van, gürizik mint a hülye hogy átmenjen, egyik csoporttársa aki költségesen van meg szarik bele, most sem tanult vizsgákra. szerintetek meghúzták valamiből is? hát persze hogy nem. Gondolj bele, az államis ha megbukik költségesre teszik át, és a költségeset hova tennék: Örül az iskola hogy fizetsz neki, a költségeseknek nem kell gürizni, csak fizetni és kész:)
2011. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, milyen suli az, ahol a költségeseknek nem kell gürizniük. Ezt nem tudják a tanárok a hallgatóról, hogy fizetős-e vagy sem. Én 2 évig voltam fizetős a BME-n, és sem előnyöm, sem hátrányom nem származott belőle. Szorgalmasan tanultam, és átkerültem államira.
2011. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!