Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az online...

Mi a véleményetek az online középiskoláról?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd az Egyesült Államokba menni egyetemre, de magyar érettségivel elég macerásnak tűnik. Találtam online középiskolát (ilyenen szerzett érettségit Kylie Jenner is), amit szerintem tudnék csinálni a magyar mellett is, és gyorsított tempóban 1-2 év alatt is el lehet végezni. Szerintetek érdemes belevágni?

2016. márc. 27. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Nem tudom, hogy megy ez, én nem az Egyesült Államokba készülök tovább, de a gimnáziumból ahová járok a MIT-re vettek fel egy gyereket, igaz ő tényleg zseniális. Szóval talán annyira nem bobyolult.
2016. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!