Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik lehetnek a felvételi...

Mik lehetnek a felvételi követelmények? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A Színház- és Filmművészeti Egyetemre szeretnék majd menni, ha kijártam a középiskolát és már most szeretnék készülni,hogy a végén ne az legyen a gond h a jegyeim miatt nem vesznek fel...Szóval az érdekelne,h nem-e tudjátok,hogy mien jegyek kellenek oda?mármint így 10.-11.-12. év végén...meg a félévik...mi az ami jobban kell és mi az ami kevésbé? sok helyen kerestem már de sehol nem találtam meg...:S
2010. márc. 24. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Huhh hát jegyeket nem tudom, de éneket asszem nézik, meg tánc és drámát, nagy előny a színjátszókör. Állítólag roppant nehéz bekerülni és csak nagyon kevés embert vesznek fel.
2010. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszike a választ:)
2010. márc. 25. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés, engem is érdekelnének a válaszok:)
2010. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkalmassági vizsga van.
2010. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!