Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Magyar Légierőről szeretnék...

A Magyar Légierőről szeretnék megtudni pár dolgot, ebben kérném a segítségeteket?

Figyelt kérdés

Reménykedem,hogy van/lesz köztetek pilóta,katona.Szóval annyit kéne tudni,hogy megint megcsapott ez a pilóta vágy,és mivel tudom magamról,hogy bem vagyok makk egészséges,ezért esélyem sincs.Na de,hogy be igy álljak a dologhoz,olvasván a következő oldalt [link] felbátorodtam,es a hangsúly a szemesbrészen van.Írták,hogy azokat a műtéteket amik ott szerepelnek,kitudjak mutatni,nos ugyebár én kontaktlencsét viselek,es alkalmam lenne megműttetni a szemem,és azt nem tudják kimutatni (szerintem,amúgy egy sima lézeres műtét a szaruhártyán).Kancsal nem vagyok,hülye sem (bár ezt úgyis a teszt dönti el)kitartásommal nincs gond,es jöjjön a nagy kérdés "LENNE-E ESELYEM?"Ha nem,elfogadom,van a honvédségnek más területe is,ami tetszik.Nagy álmom hogy katona lehessek.Segítségeteket nagyon várom,illetve köszönöm


17/F



2015. dec. 26. 01:32
 1/3 TR75 ***** válasza:

A linkelt oldal szerint a lézeres szemműtétet is ki tudják mutatni műszeres vizsgálattal.

"Látásjavító szemműtét (LASIK, radiális keratotomia) nem megengedett, ezek megtörténte műszeres vizsgálattal kiszűrhető."

2015. dec. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Mást nem fűznék hozzá.

2015. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem CCL-es műtét javasolt,ami annyi tesz,hogy egy oldatot fröcskölnek a szemembe,és ezt lézerrel megvilágítják,és a folyadék igy fejti ki a hatását.Szerintem ezt nem tudják kinyomozni. (Bár az is igaz,hogy oda volt írva bármely látásjavító műtét kizárt,de ha igaz,hogy nem tudják kideríteni,akkor,amiről nem tudnak,az nekik nem fáj.)
2015. dec. 26. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!