Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után érdemes levelez...

Érettségi után érdemes levelezőre menni?

Figyelt kérdés
Közigazgatásszervezőre szeretnék menni,de az államira sok pont kell.Idén 375 kellett.De még ez is alacsonynak szmít.Az önköltséges meg iszonyat drága.A levelezőre viszont jóval kevesebb pont kellett.280.De Zalaegerszegi vagyok,fel kéne járnom hetente Pestre?

2015. dec. 10. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Közigazgatás szervezőin civilként nem mehetsz levelezősre, mert ha elolvasod a feltételeket rájössz, hogy arra kormányablakon keresztül engedéllyel mehetsz, ezért ennyi. A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen amúgy szinte minden levelezős szaknak vanvslami feltétele, ennek ez.
2015. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt hogy szerezhetem meg?Kell előtte valami szakma?
2015. dec. 10. 21:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg van más iskola,ahol lehet még ilyet tanulni?Székesfehérváron volt,de az megszűnt.
2015. dec. 10. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Közigazgatás-szervezőiről NKE-n kívül nem tudom, hogy máshol van-e.
2015. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!