Fogalmam sincs, hogy mit válasszak fakultációs tárgynak és hogy egyáltalán mi is legyen belőlem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretem a matematikát és a biológiát(bár bioszból csak 4es vagyok).Emellett szeretek rajzolni.Orvosin gondolkoztam,mert szeretek segíteni az embereken is,de biológia 4-es miatt nem hiszem,hogy jó ötlet lenne azt választani.Édesanyám szerint ne szakközépbe menjek tovább,hanem egyetemre,mert ott lenne érdemesebb.Én is ezen az állásponton vagyok,de nem tudom,hogy mik azok a tantárgyak amit pluszba kéne választanom,és azt sem tudom még,hogy mi legyek egyáltalán.


Válaszotokat előre is köszönöm!:)

L/16


2010. márc. 20. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a, hogy ne szakközépbe menj tovább? Hol tanulsz most?
2010. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gimnáziumba
2010. márc. 20. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezeket szereted, fősulin ajánlom neked a biomérnök szakot. én szerencsémre a matekot vágom, és így slussz megvan minden, jó szak és jók az állás lehetőségek ezzel a diplomával.
2010. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is a biomérnökire gondoltam az írásod alapján:)
2010. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki mindent, ami eszedbe jut, menj el egy könyvtárba, nézz meg szakmai könyveket, gyűjtsd ki, mi az ami megragad, érdekel, és azok közül válassz képességeid alapján szerintem.
2010. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!