Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mindjárt itt az érettségi, de...

Mindjárt itt az érettségi, de én még mindig nem tudom, hogy milyen szakot válasszak?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom, hogy milyen szakma a nekem való? Matek nem annyira az erősségem, magyar és töri elmegy, de amiből igazán jó vagyok, az az angol. Esetleg valami javaslat?
2015. okt. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi javaslatom van, hogy ha nem jössz rá mit is szeretnél tanulni, akkor ne jelentkezz, hagyj ki egy évet. Feleslegesen elveszítenél 1-2 támogatott félévet.
2015. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, azt hallottam, hogy az nem a legjobb megoldás, mert akkor egy év alatt elszoknék a tanulástól. :/
2015. okt. 20. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
anglisztika
2015. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, de sajnos nem nagyon lehet vele elhelyezkedni.
2015. okt. 20. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én emiatt hagytam ki egy évet és egyáltalán nem volt igaz az, hogy elszoktam a tanulástól!!!

Volt időm gondolkodni a jövőmön és, hogy mit szeretnék tanulni. Abban az időben felkészültem azokból a dolgokból amik érdekeltek és foglalkozni szerettem volna velük.

Már sikeresen letudtam majdnem 3 félévet és csak előnyömre vált az egy év "pihi".

Persze, ehhez olyan szülői támogatás kell, akik elfogadják azt, hogy egy évig dolgozol. Barátnőmnek pl. nem volt választása, mert a szülei csak azt tartották fontosnak, hogy tök mindegy, hogy milyen szakra csak EGYETEMRE menjen.

Ne kövesd ezt a mentalitást! :)

Sok sikert a döntéshez, aztán az érettségihez! :)

2015. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!