Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor kapok értesítést, hogy...

Mikor kapok értesítést, hogy hol fogok érettségizni?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem februárban töri meg magyar ismétlő érettségire. Mikor fogok sztetek levelet kapni róla hogy hol lesz az érettségim?(viták elkerülése végett nem a volt sulimban lesz, hanem kijelölnek nekem egyet központilag, csak azt nem tudom, hogy mikor tudom meg)
2010. márc. 15. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Vizsga előtt pár héttel...
2010. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, az emeltről a ballagás hetében, vagyis kb 1-2 héttel a vizsga előtt kapunk, szóval szerintem ezt is valamikor akkor fogod.
2010. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én középre megyek de félek h télleg akkor tudom meg de akkor elég gáz lesz, mert a tételeket se tudom mivel azt a tanár állítja össze nem az ami fent van oh lapján...:s
2010. márc. 17. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a májusi emelt töri érettségi értesjtőt valamikor április közepén kaptam meg.

Az októberi értesítőt meg szintén 2-3 héttel a vizsga előtt.

A szóbeli tételekért meg hívd fel az iskolát, beszélj valakivel, mert nem hinném, hogy mindent oda fognak adni.

2010. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát azt írtam az előző válaszban is h a közép szóbeli tételek nem azonosak azzal ami az oh lapján fentvannak, de az emeltek meg ugyanazok mivel az központi, de a közép szóbelit a tanár állítja össze, és addig nemtok a szóbelire készülni amig nemtom meg hogy hol fogok érettségizni, tehát először meg kell kapnom az értesítőt a helyszínről, és csak drukkolni tudok, hogy ez minél hamarabb legyen, és ne az utolsó pillanatban
2010. márc. 17. 21:29
 6/7 czibles ***** válasza:
szóbelid majd csak juniusban lesz. írásbeli után megkeresed a tanárt és elkéred tőle, és lesz még 1 hónapod felkészülni.
2010. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem azt amit írtál.

Központilag jelentkeztél? Az OH-nál?

Ha igen, akkor a tételt egységesek közép szinten is. Ugyan ott fent van a honlapon mint az emelt.


Ha egy adott iskolában jelentkeztél, akkor nem kell semmire se várnod, mivel tudod azt az iskolát, ezért elkéred a tanártól. Igazgató felhív stb.

2010. márc. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!