Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE TTK-ra mik a felvételi...

ELTE TTK-ra mik a felvételi követelmények?

Figyelt kérdés

Úgy tervezem, hogy biológiából fogok emelt szintű érettségit tenni és földrajzból középszintűt. Biológia alapszakra szeretnék menni, majd onnan tovább szakosodni ökológia felé.

Viszont a földrajz jobban megy, így azon gondolkodtam, lehetne-e, hogy inkább abból csinálom az emeltet.

Kerestem felvételi követelményeket, de nem találtam friss információt. Esetleg más egyetemeket tudnátok ajánlani, ahova jelentkezhetnék?

Köszönöm a segítséget. :)



2015. szept. 4. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gyere el Educatio-ra, január 29-én pedig nyílt napot tartunk az ELTE TTK-n.

Gondold át a biológia alapszakot szerintem, nézd meg a tantervet. Más egyetemek is ki szokták tenni a honlapra a tantervet.

Az ELTE TTK biológia BSc az egyetlen az országban, ahol szigorlatozni is kell, ezért is nehezebb mint a többi egyetemen.

2016. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!