Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
11.es vagyok egy gimnáziumban.Nem tudom hogy mit csináljak,most csináltm az angol érettségit előrehozottan de nem lett jó ezért úgy gondolom hogy nem megyek el szóbelizni ez nagy gáz?!voolt már valakinek ilyen?még nincs nyelvvizsgám azt madj ősszel szeretném csinálni úgy hogy nem hiszem hogy elfelejtenék bármit is.Tobábbá nem tudom hogy hová menjek továbbtanulni mivel az 5. tantárgyam a biosz lesz.Először orvosira akartam azért vettem fel a bioszt és a kémiát is aztán rájöttem hogy én inkább mint anyukám is mondja magyaroos beállítottságú vagyok és nem megy a kémia ettőlfüggetlenül se.Sajnos nem volt meg az alapom és a tanár is csak utáltatta velem.Nem tudom mit csináljak hová mehetnék miből emeltezzek vagy miben lennék jó.Annyira nincs már önbizalmam már ebben a továbbtanulás témában hogy nem is hittem volna.Teljesen tanácstalan vagyok.írjak egy tanácsadónak neten?Mit tegyek?

2015. máj. 28. 06:35
 1/1 anonim ***** válasza:

7 fele intelligencia van:


[link]


Ra kell jonnod, hogy melyik a Te erosseged. Vannak tesztek, amik segitenek ebben. Ha tudod, melyikben vagy a legjobb, akkor tudni fogod, merre erdemes elindulni.

2015. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!