Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges valahogy hogy...

Lehetséges valahogy hogy félbeszakítsam egyetemi tanulmányaim, majd máshova felvételizve ott elfogadtassam a megszerzett kreditjeimet?

Figyelt kérdés
1. év után szeretném abba hagyni, hogy mást tanulhassak, de mindenképp szeretnék diplomát csak nem azon a szakon ahol most vagyok, két évre szteném félbe hagyni, lehetséges vhogy a kreditjei (egy részének) megtartása???
2010. febr. 25. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazok az órák vannak a másik szakon is, amiket a régiben elvégeztél, akkor beszámítják a kreditjeidet,és nem kell belőle vizsgáznod.
2010. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó azt értem, de nem átjelentkezni akarok hanem 2 év "szünetet" tartani. Kiiratkozzam vagy mit csináljak 4 félévet nem lehet passziváltatni ??
2010. febr. 26. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
2 félévet lehet. Elvileg ha kiiratkozol, utána újra el kell fogadtatni a tantárgyaidat. De azért valami súlyos pénzeket kell fizetni. Állítólag.
2010. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mivel egyszer már felvettek a felvételi meg ilyenek nem szükségesek. Ha államin vagy akkor még államira is van lehetőség átmenni. Minden attól függ mennyi tárgyat tudsz elfogadtatni. Kell vinni vmi lepecsételt tantervet és tematikákat és lobogtatni az új helyen. A sok okos megmondja hogy mit fogadnak el és mit nem.
2010. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha jól értem ugyanabban az iskolában ugyanazt a szakot szeretnéd folytatni. Ezt én már végigjártam, nekünk valamennyit változtaka kötelező órák, de mindent sikerült elfogadtatnom, pedig nem volt kevés. Egy fillért sem kellett érte fizetnem, bár ez biztos egyetemfüggő, és a tanszékvezetők is nagyon segítőkészek voltak. Egy régi index fénymásolat és sok sok türelem kell hozá. Sok sikert!
2010. márc. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

03.32!

Légyszi megírnád melyik iskola volt ez? És mennyi idő után folytattad a szakodat? Mennyi év után hagytad ott a sulit?

Bocs ha túl sokat kérdezek :)

2010. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Remélem nem túl késő.

ELTE TTK, 4 év után tartottam 1 év kényszerszünetet.

2010. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!