Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fémműves/ékszerkészítő/ötvös...

Fémműves/ékszerkészítő/ötvös szeretnék lenni. Hogyan és hol tanulhatnám ezt?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek Nyíregyházán. Itt biztos nem indul ilyen OKJ-s képzés, se más. De remélem Budapesten valamilyen formában valóra tudnám váltani az álmom.

2015. máj. 10. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lemaradt:

Elég színvonalasa a képzésük, ha jól tudom egy osztályban olyan 6 tanuló van így jól tudnak mindenkivel foglalkozni a tanár. ( és valljuk be nem sokan jelentkeznek ilyen szakra) Továbbá a suli 2 év alatt olyan tudás ad amivel akár művészeti egyetemeken is folytathatod tanulásodat. :)

Előző voltam.

2015. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

Még lenne egy lehet elég buta kérdésem..

Olvasgattam hogy emelt óraszámú oktatás van itt.. Viszont ha felnőtt oktatásra jelentkezek akkor ugye azért ez kevesebb óraszámot jelent?

Csak azért fontos ez nekem mert már most alig bírom ezeket a 9 órákat egy nap és alig várom hogy ennek vége legyen.. :D Bár gondolom ott nem fognak "gyilkolgatni" matekkal, magyarral...

2015. máj. 12. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Dehogyis, én úgy tudom például hogy ott 9 kor kezdődik a tanítás és nem azt mondom hogy, de nem olyan nagy az óraszám tudomásom szerint :)
2015. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2015. máj. 15. 21:54
 6/9 Báldy Éva válasza:
Ha ötvös-aranyműves szeretnél lenni akkor a Práter utcai iskolát ajánlom szakmailag ők adják a legtöbbet,mi is ott végeztünk a férjemmel és szinte minden kollégánk.
2015. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És milyen iskola ez konkrétan? Mit lehet róla tudni?

Köszönöm a választ!

2015. jún. 1. 19:23
 8/9 anonim válasza:
A Práter utcai suli is jó, de tudok ajánlani egy kiváló, kevésbé ismert ötvös iskolát is. Ez a Délbudai Spektrum, Budatétényben. A Spektrumban, nagyon lelkiismeretes, elkötelezett tanárok vannak. A szakma fortélyait kellő alapossággal mutatják meg. Olyan dolgokat is tanítanak pluszban amit más iskolákban alig, vagy egyáltalán nem oktatnak (pl. drágakő foglalások, zománcozás, filigrán, lánckészítés, cizellálás, ezüstművesség)! Ötvös-aranyműves képzésük három éves. Én is ott végeztem.
2017. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Práterbol is lehet menni spektrumos műhelybe gyakorlatra.
2017. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!