Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jó párosítás...

Szerintetek jó párosítás lenne a gazdálkodási és menedzsment képzés, valamint később a japán szak?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek a gimiben és elkezdtem tervezgetni,hogy hogyan lehetne minél jobban elhelyezkedni a jövőben. Van egy elképzelésem, szerintetek sikeres lenne ez a két szak? Úgy tervezem,hogy SZTE-GTK-n elvégezném a gazdálkodási és menedzsment szakot. Már van egy felsőfokú angolom és most csinálom a közép németet,de egyre jobban tetszik ez a nyelv is,úgyhogy gondolkozom rajta,hogy a felsőfokig meg sem állok. Bejelöltem az ELTE japán szakát is,ahova japán tudás nélkül is felvesznek,de úgy hallottam,hogy az úgy nagyon nehéz és mivel Hódmezővásárhelyen eddig nem volt lehetőségem japánt tanulni,ezért arra jutottam,hogy az SZTE által nyújtott lehetőségeket kihasználva elkezdeném a nyelvet tanulni és miután végeznék a GTK-n, felmennék pestre és munka mellett elvégezném a japán szakot is az ELTE-n, levelezőn.Lehet,sokaknak nem logikus,hogy minek mennék még japán szakra,ha egyszer már tanulom a nyelvet,de nekem ez nem elég. Az egész keleti kultúra érdekel,nem csak a japán nyelv és szeretnék minél profibb lenni belőle és végül egy japán cégnél elhelyezkedni. Mit gondoltok, jó párosítás lenne és kivitelezhető a dolog?
2015. márc. 28. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

szóval az a terved, hogy közgazdász leszel, csak japán cégnél?

szerintem az csak rajtad múlik, hogy sikerül-e

a párosítás mindenesetre kicsit fura, de lehet hogy amúgy nagyon hasznos és jó terv

nem tudnám megmondani, nem ismerek senkit aki akár hasonlót csinált volna

2015. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!