Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek alapján milyen hivatás...

Ezek alapján milyen hivatás lenne nekem való? A jelenlegi munkahelyem, szakmám nem elégít ki, úgy érzem nem tudok kiteljesedni benne.

Figyelt kérdés

Művészeti és kreatív dolgokban vagyok otthon, szeretem a divatot, a lakberendezést. Otthon vagyok a könyvek világában, többen mondták, hogy jó könyvtáros lennék mert olyan jól tudok könyvekről mesélni, hogy olyanok is kedvet kapnak tőlem az olvasásra akik amúgy nem szoktak. Csak mostani fizetésemhez képest nagy visszalépés lenne. :(

Szeretek számítógépen dolgozni.

Elég szépen tudok festeni, rajzolni és elég sok képzőművészeti eszközhöz értek. Tudok origamizni.

Otthon vagyok az ázsiai kultúrákban, főleg Japán a kedvencem.

Elég sokat tudok animékről-mangákról-játékokról, amivel arra akarok kilyukadni, hogy akár olyan is tetszene, hogy ismertetőket írhassak újságoknak ezekről.

Azt kell hogy mondjam, hogy olyan dolgokhoz értek kiemelkedően ami kb másnak hobbi. Van valami lehetőség, hogy ezek közül valamelyiket kamatoztassam munka formájában ? Ilyen beállítottságú embernek milyen szakma/munka lenne való ?


2015. márc. 18. 23:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Legyél mondjuk gyorsbüfés.
2015. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy most mit csinálsz.
2015. márc. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy az ilyen kérdéseknél mindig az az első gondolatom, hogy tuti bölcsész az illető? Sose azt olvasom, hogy érdekelnek a műszaki, informatikai dolgok. Akkor könnyebb lehetne mondani, hogy menny mérnöknek vagy informatikusnak.
2015. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudom jelenleg mit dolgozol,de felezd meg a munkád,legyél részmunkaidősként a mostaniban és próbálj pénzt keresni a hobbiddal,lehetsz fotós,író,festő amiből akár gazdag is lehetsz de ez zsákbamacska, a rendes munkád mellett csináld tegyél félre pénzt és ha befutsz otthagyhatod a régit! :)
2015. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy német faipari cégnél vagyok titkári állásban amolyan mindenes. Rögzítem a darabszámokat, feladom kamionra az árút, német főnökökkel kell kapcsolatot tartanom mert közvetlen főnököm nem beszéli a nyelvet és egyéb feladatokat csinálok 10órában, mert inkább velem csináltatják 3 csarnok adatrögzítését és dolgait mint hogy felvegyenek még egy embert. Régen ketten voltunk, jobb volt azért, de kirúgták őt mert magasabb végzettségem van és én kapok így 30ezerrel többet a dupla munkára. Most azért mert az érdeklődési körömnek nincs köze a munkámhoz arról én nem tehetek, régen ez tetszett.
2015. márc. 20. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!