Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az lehetséges hogy csak a 12....

Az lehetséges hogy csak a 12. évfolyamot letenni levelezőn?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy 12. évvégén megbuktam matekból a többiből sikeres érettségit tettem de a pótvizsgám nem valószínű hogy sikerülni fog, újjrajárni + nem szeretném nappalin. az lenne a kérdésem hogy az lehetséges e hogy levelezőn csak a 12. évfolyamot kelljen elvégeznem?és hogy munka mellett ez megoldható e? vagy mi lenne a leg egyszerűbb megoldás??
2008. aug. 24. 23:28
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ezt az iskolában kéne megkérdezni.
2008. aug. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem minden iskola szervez ilyet, de én már hallottam ilyenről. Szerintem valamelyik tanárodnál érdeklődj, hogy hol van ilyenre lehetőséged. Nálunk pl az egyik iskola szervez ilyet, igaz az esti képzés, de pl. amellett is lehet nappal dolgozni.
2008. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!