Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Szeretnék valami...

Mi legyek? Szeretnék valami olyan munkát végezni amivel segíthetek embereken. Főleg szegényeken, öregeken, gyerekeken. Viszont olyan állást szeretnék amivel jól is keresek. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Pszichológusra gondoltam még ami szóba jöhetne, de dilidokihoz is csak pénzesek járnak. Még 2évem van az érettségiig, de nagyon fontos lenne döntenem, mert azokra a tárgyakra szeretnék több hangsúlyt fektetni amivel tovább fogok tanulni. Orvos kilőve. Vér stb... nem nekem való.
2010. febr. 10. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
szocmunkás
2010. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én ha újra keleen választanom óvónéni lennék
2010. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy segítesz vagy jól keresel. El kell dönteni melyik a fontos.
2010. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

vagy-vagy. vagy segítesz, vagy jól akarsz keresni. a kettő nem megy együtt.

szociális munkás, esetleg a hospice-nél tudnál elhelyezkedni.

ha jól akarsz keresni valami kevésbé önérzetes munkát vállalj.

2010. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyél HR-s szakember. Segítesz és rohadt jól keresel. Na persze nem önzetlen segítség nyújtás ez.
2010. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de akár magasabbra is törhetsz, és indíthatsz egy vállalkozást, ami segít a szegényeken, öregeken, gyerekeken. Így akár jól is kereshetsz. Sajnos konkrét ötletem nincs, de azért lehet, hogy érdemes gondolkozni rajta.
2010. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szociális munkás az első részére, a második feltétel, azaz a sok pénz viszont nem fog sikerülni vele. de munkád az biztosan lenne.
2010. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szociálpedagógus.
2010. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nos a kettő ritkán megy együtt, de megteheted, hogy valamilyen jól fizető szakmát választasz (pénzügy-számvitel, mérnök, akármi), és támogatsz valamilyen szervezetet, pénzzel vagy szabadidődben.
2010. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
oh még annyi, hogy jól gondold meg, hogy képes vagy-e hosszú távon is segíteni embereken. úgy értem, hogy mennyire bírnád. szép dolog, hogy segíteni akarsz, de lelkileg rendkívül megterhelő látni a sok szenvedést. beszélgess gyógypedagógusokkal, ők tudják igazán, milyen a sok sérült gyerekkel foglalkozni. nem egy leányálom.
2010. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!