Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesiek, Heves megyeiek?...

Budapesiek, Heves megyeiek? Végső elkeseredésemben segítenéteek rajtam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval 17 éves vagyok 10.évfolyamom bukással van lezárva, szeptemberben elkezdtem szakmát csinálni, de annyira rosz volt az anyagi helyzetünk(szülők elváltak apum nem segített), hogy muszály voltam elmenni dolgozni, hogy legyen mit enni így eltanácsoltak az iskolából! Mostmár anyum talált normális melót amiből meg tudunk élni, szeretnék a lehető leghamarabb leérettségizni, és erre kerestem is iskolákat és 1év alatt lehetett volna, DE 400.000Ft-ot kéne fizetni és ez így sem megy!Valaki segíteni tudna nekem, az se baj ha 2éves lenne az érettségi! Mert még elég fiatal vagyok! Normális válaszokat kérnék! Nagyon Szépen Köszönöm!

2015. jan. 22. 02:47
 1/6 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem, hogy a repidschool és az infoblokk-nál próbálkoztam sikertlenül!?
2015. jan. 22. 02:52
 2/6 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen!!!???????
2015. jan. 22. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:

A keresobr ird be, hogy esti erettsegi meg melle par varost, es kidob iskolakat. Ha inditottak tavaly, akkor majd iden is fognak nagy valoszinuseggel.

Ha leirod pontosan, hogy milyen varosok johetnek szoba konkretan, akkor segitek.

2015. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapest, Gyöngyös, Eger
2015. jan. 22. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Beírod a böngészőbe, hogy google.hu


Utána a keresősávba beírod azt, hogy esti érettségi és mellé a város nevét (tehát hogy Eger vagy Gyöngyös vagy Budapest)


Mindegyikre kijön egy csomó találat. Ezeket követve kell információ keresni az esti érettségiről.


Nézd meg az iskolák címét, telefonszámát, menj el oda vagy hívd fel őket.


Sok szerencsét.

2015. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a válaszod!!
2015. jan. 22. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!