Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell ahhoz tenni, hogy...

Mit kell ahhoz tenni, hogy valaki köztársasági ösztöndíjas legyen? Egyetemre gondoltam, és bocsi, de nem büfészakra.

Figyelt kérdés
Konkrétumokra lennék kíváncsi. Átlag, demonstrátorkodás, nyelvvizsgák, ilyesmire gondoltam.
2010. febr. 7. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
mi az a büfészak? :)
2010. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Olyan szakok, amik azért vannak, mert csak, a "diploma" megszerzése nem telik fáradtságba, és elhelyezkedni nem lehet vele. A felvételizők legalább fele ilyen szakokra jelentkezik.
2010. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem a pontos követelményekre, de a szigorlataidnak mindenképpen ötösnek kell lennük. És elvárnak valami többletet a kötelezőn felül, tehát demonstrátorság, TDK-eredmény. Nyilván van követelmény az átlagra is. Szerintem a tanulmányi és vizsgaszabályzatban olvasd el először.
2010. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként büfészakon is jár a köztársasági ösztöndíj, mind1, hogy kommunikációt vagy orvoslást tanulsz e szempontból...csak gondolom az előbbin könnyebb megkapni.
2010. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt tudom, hogy mik a köztársasági ösztöndíj szükséges feltételei, de azok közül, akik pályáznak, szerintem, nagyon kevesen kapnak. Szóval ezért kérdeztem a személyes tapasztalatokat.
2010. febr. 7. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Tök jó, örülök hogy most már tudom mi a büfészak. :)

köszi

2010. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
milyen szakos vagy? mi neked a büfészak?
2010. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm kapott, több országos versenyen volt jó helyen, 5-ös átlaga volt, OTDK-zott. Önkénteskedett is.
2010. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. jún. 16. 04:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!