Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek tovább tanulni?...

Hova menjek tovább tanulni? Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Nagy dillemában vagyok hogy melyik iskolát válasszam. A két iskola az ELTE és a PTE. Én biológia szakra szeretnék menni és tapasztalatokat szeretnék kérni. Tudnátok nekem pozitívumokat és negatívumokat mondani? Valamint ezzel el lehet valahol helyezkedni?

2015. jan. 13. 21:42
 1/3 Hardy Weinberg ***** válasza:

PTE.

Ha értelmes, szorgalmas vagy, akkor el lehet helyezkedni.

2015. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek Hardyval.. Bár a neve puszta látványától a hideg ráz a populáció genetika túladagolásom miatt, amit mostanában szereztem és még így sem értem.
2015. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

ELTÉ-re akkor menj ha tényleg elszánt vagy és fel vagy készülve a rengeteg kémiára a bioszon kívül. Sok embert vesznek fel és sokat is szórnak ki ebből, tehát csak úgy érdemes, ha már első félév szorgalmi időszakában tepersz. Azt is tudni kell, hogy első év elején van 2 kritérium dolgozat, kémia és biológia tudást mérnek fel benne. Tkp egy második felvételi. Ha ezt a kettőt nem tudod megcsinálni első két félévben, repülsz. Meg a kémia kritérium előfeltétele az Általános kémia előadásnak is, tehát igazából már első félévben meg kell csinálni a kritet, hogy ne csússz ki. Bonyolult, tudom, de remélem segít a döntésben.

2015. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!