Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás programtervező...

Továbbtanulás programtervező informatikus?

Figyelt kérdés
Mit tegyek nagyon érdekel a programtervező informatikus kar de viszont úgy tudom matekra épül és én sajnos nem emelt szinten vettem fel anno a matekot szóval középszinten tanulom (4-es átlag). Belevágjak így fognak ott oktatni matekot vagy így bele se vágjak ? Mert igazából szeretek programozni és az informatikát és nagyon érdekelne ez a kar, de a matek nem a zsánerem. ? Belevágjak esetleg egyetemet tudtok ajánlani ?

2014. dec. 7. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
ELTE-t tudom meg ha nagyon könnyűt akarsz akkor a GDF de akkor a diplomád se ér sokat, a nem vagy benne eszméletlen jó. Ismerősöm a GDF-en végzett, de nyomatják a matekot rendesen. Neki mondjuk minden középfokú volt, úgyhogy oda sztem jó lesz a középszintű. ELTE-re már azért sokkal magasabb szinten kell lenned.
2014. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!